İptal-İade ve Değişim Sözleşmesi

Ürünlerle ilgili bilgi ve satış desteği almak, değişim/iade/iptal ile ilgili taleplerinizi iletmek için info@erginmuhendislik.com.tr mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 14 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günü geçmemiş, yırtılmamış ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi eksiksiz ve faturası ile birlikte öncelikle info@erginmuhendislik.com.tr'ye bilgilendirme maili attıktan sonra prosedürleri takip ederek iade edebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. 

Teslimat:
Siparişiniz, kargoya en fazla 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgi kargonuz çıktıktan sonraki ilk iş gününde size gönderilecektir. Yani siparişinizi verdikten sonra 2-5 gün (hafta sonuna denk gelmesi durumunda) içerisinde mail yoluyla iletilen gönderi takip numarası sayesinde kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargo ücretleri:
- kargo / nakliye bedelini alıcı öder.
 


 

From The Blog