Hakkımızda


ERGİN MÜHENDİSLİK “Çözüm Üretiyoruz”

Sürekli işleyen yapılar, akılcı çözümlere ihtiyaç duyar… “Çözüm üretebilmek”, yapılmamış olanı gerçekleştirmek gücünüzle mümkündür. Bu fikirle sektörümüzde zorlu projelere odaklanıyor ve Ergin Mühendislik olarak her türlü ihtiyaca yönelik tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Sistemin en küçük parçasından, bütününe kadar gerek duyduğunuz mühendislik gereçlerini hayata geçiriyoruz.

“Fikirlerinizi, çalışır hale getirebilmektir”

Misyonumuz… Her sisteme özgün fikirler geliştirerek, doğru üretim için doğru ekipmanları titizlikle üretiyoruz. İSO 9001:2008 ve Avrupa Birliğinin, teknik mevzuatına uyumlu CE belgelerimizle üretimin her safhasında profesyonel standartları esas alıyor, neticelendirdiğimiz projelerin sahipliğini üstleniyoruz. Alanımızdaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin kişisel ihtiyaçlarına en akılcı çözümleri sunuyoruz. 


“Gerçekleştirilemeyenleri, olağan hedefler haline getirebilmektir vizyonumuz…”

Zor gözüken projeleri, üstesinden gelebileceğimiz bir sonraki işlerin referansı olarak görüyoruz. İmkansız gibi gözükenleri, sürecin olası bir parçası olarak tanımlayıp; akılcı tasarımları, sağlamlığı ve sürekli üretim gücü ile sektöründe hayal edileni gerçekleştiren, benzersiz bir marka olmayı hedefliyoruz.

2016 yılı itibari ile kurban işleme makineleri üretimine başlanmıştır.
 Ergin Mühendislik ve Gıda Makineleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi


İletişim Bilgileri
Tel: 0 216 394 17 47
Gsm: 0 532 544 20 34
Mail: info@erginmuhendislik.com.tr
Adres:Orta Mah Atayolu Cad. No:15 Eksioğlu Erdem San. Sit. A:3 BLOK NO:3,4,5 Orhanlı - Tuzla / İstanbulFrom The Blog